novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyBrzdové třmeny: Repasované brzdiče vás vyjdou levněji

Brzdové třmeny: Repasované brzdiče vás vyjdou levněji

Oprava brzd u vašeho vozidla by měla být provázena také opravou brzdového třmenu. Nemusíte kupovat nový, namísto toho využijte repasi. Ta vás vyjde pouze na zlomek ceny, nabízí přitom skvělé výsledky, se kterými budete spokojení.

Brzdové třmeny

Brzdové třmeny neboli brzdiče jsou využívány u osobních vozidel, nákladních vozidel, autobusů, kamionů, ovšem i přívěsů a návěsů. Vzhledem k tomu, že na brzdy působí negativní vnější vlivy jako je vlhkost a posypová sůl, vyžadují poměrně časté opravy. Abyste nemuseli investovat do nových brzdičů, využijte raději repasi. Cena za repasované brzdové třmeny je zhruba třetinová oproti ceně za nové třmeny. U vozu přitom nepoznáte rozdíl. Samozřejmostí je také dvouletá záruka na repasovaný třmen.

Brzdový třmen

Velkou výhodou repase je její cena. Brzdový třmen po repasi se přitom plně vyrovná svými vlastnostmi i vzhledem novému třmenu. Srovnatelná je také jejich životnost. Celý proces je přitom rychlý. V některých případech je repasovaný brzdič skladem, můžete ho tak mít v podstatě ihned. Jinak následuje oprava vašeho brzdiče, renovace je prováděna mnohdy ještě v den, kdy jste služby poptali, případně do druhého dne. U atypických třmenů může oprava trvat dva dny. Během krátkého času se tak s vozidlem můžete vrátit zpět do provozu.

Třmen brzdový

Pečlivá oprava zajišťuje špičkové výsledky, díky čemuž se repasovaný třmen brzdový vyrovná novému modelu. Brzdový třmen je nejprve rozebrán a dochází k vyjmutí celého vnitřního agregátu. Následuje otryskání odlitku brzdiče od rzi. Jakmile je takto připraven, přichází na řadu nátěr speciální barvou. Tato barva zvyšuje odolnost třmenu vůči vlivům vnějšího prostředí. Pak už jen stačí vyměnit celý vnitřní agregát za nový, čímž je repase brzdového třmenu kompletní.

Repase brzdových třmenů se vyplatí, můžete se přitom spolehnout na vysokou kvalitu za příznivou cenu.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper