novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyDřevěné schody se hodí do moderních i venkovských interiérů

Dřevěné schody se hodí do moderních i venkovských interiérů

Pokud stavíte nový dům a jeho součástí má být také schodiště, velmi hezky působí, když jej tvoří dřevěné schody. Když je při výrobě použito kvalitní, tvrdé dřevo a oslovíte firmu, která se schody zabývá mnoho let, takže bude jejich konstrukce naprosto dokonalá, sloužit vám budou mnoho desítek let.

Schodiště na míru dle vašich potřeb

Oslovit můžete truhlářství Jiří Ryba, které vám vyrobí schody i obklady na míru. Stačí domluvit si schůzku a v rámci jedné návštěvy vše nechat zaměřit a vystavit nezávaznou cenovou nabídku. Pokud se pro tuto společnost rozhodnete, rychle se postará o kompletní realizaci. Konzultace a vypracování cenové nabídky je zcela ZDARMA. Své služby nabízí ve městech Rakovník, Nové Strašecí, Kladno a Beroun. Po předchozí domluvě je možné provést realizaci i dále.

Ať už máte požadavky na zajímavý a netradiční design, chcete schodiště atypických rozměrů, nebo chcete se správnou volbou poradit, a to i co se týče výběru dřeva, se vším vám tady rádi a ochotně pomohou. Schodiště ze dřeva je nejen na pohled hezké, ale i trvanlivé a má nestárnoucí vzhled.

Na míru vám budou vyrobeny všechny komponenty, včetně zábradlí a doplňků. Na své si přijdou milovníci klasických druhů schodišť, lomených podestových, ale i ti, kteří v rámci úspory místa chtějí schodiště točité nebo přímé.

Máte již schodiště hotové?

V případě, že už je vaše schodiště hotové, a je tvořeno betonem, můžete si nechat zhotovit dřevěné obklady schodů. Dřevěné obložení je velmi hezké, působí útulným a hřejivým dojmem, potěší vás i příjemný pocit při došlapu. Oceníte i jeho zdravotní nezávadnost a vysoké nároky na estetickou stránku.

Obklad je možné provést u betonových a zděných schodů včetně podest a galerií. Volit můžete kompletní nebo částečné obklady, obklady stupně schodů, podstupnic, zalištování stupňů u zdi či nízký obklad zdi v podobě dřevěné boční schodnice.

Více informací najdete na schody-ryba.cz.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper