novinky

Plastové desky, tyče a díly: Kvalitní produkty pro různé využití

Redakce doporučuje

Plastové desky, tyče a hotové díly jsou využívány v mnoha různých oblastech – obchod, průmysl, chemie, reklama, stavebnictví či třeba elektrotechnika. Díky široké nabídce snadno najdete to, co potřebujete, a to ve vysoké kvalitě.

Výrobce plastů

Pokud hledáte opravdu kvalitní produkty, které vyhoví vašim požadavkům, je důležité obrátit se na spolehlivého výrobce plastů. Takovým je společnost Mepla s.r.o. V tomto oboru má bohaté zkušenosti, díky čemuž je zaručena vysoká kvalita produktů a spolehlivý servis. Výrobce plastových desek a dalších výrobků tak nabízí to nejlepší. Samozřejmostí jsou přitom krátké dodací lhůty a flexibilní řízení produkce umožňuje vyhovět i individuálním požadavkům zákazníků.

Výroba plastů

Vývoj plastových polotovarů je neustále inovován. Při výrobě jsou zohledněny předpisy RoHS a REACH. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, nenajdete v nich těžké kovy, freony, silikon, halogeny, bisfenol A, změkčovadla a podobně. Výrobky jsou tak nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Vybrané suroviny a neustálý proces monitorování zaručují vysokou bezpečnost produktů. Výroba plastů je na vysoké úrovni.

Plastové desky

V nabídce najdete plastové desky o tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Na výběr máte také z různých barev a rozměrů. Společnost nabízí formátování plastových polotovarů na požadované rozměry. Výroba plastových desek není jedinou službou, které můžete využít. Mepla pro vás může zhotovit také individuální hotové díly dle vašich údajů a výkresů. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňují výrobu různých geometrií a nejužších tolerancí. Problémem nejsou ani velké rozměry, díky čemuž je dosaženo optimálního využití materiálu, méně svárů a kratšího času montáže.

Vybírejte ze široké nabídky kvalitních plastových desek, tyčí, či si nechte zhotovit individuální díly.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nedostatek světla v interiéru řeší střešní světlíky

Přirozené denní světlo je vždycky lepší než to umělé. Samozřejmě i z důvodu úspory za energie, ale především proto,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img