novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyPoznejte e-shop, kde levně koupíte nářadí na zpracování kovu i jiných materiálů

Poznejte e-shop, kde levně koupíte nářadí na zpracování kovu i jiných materiálů

Věnuje se vaše společnost zpracování oceli? Pak se jistě neobejdete bez spolehlivých pomocníků v podobě nářadí, které vám pomůže v mnoha činnostech. U nás najdete zavedený a spolehlivý e-shop nko.cz, kde koupíte nejrůznější vybavení určené pro zpracování oceli. Ať už se zajímáte o úkosování, vrtání, řezání závitů, děrování, broušení, řezání či jiné úkony, jistě si vyberte to, co potřebujete.

Vsaďte na pásové brusky PÁSOVEC

Pásová bruska na kov patří k nedílným součástem mnoha firem a dílen. K nejprodávanějším patří stacionární pásové brusky PÁSOVEC od české firmy N.KO MACHNIES. V tomto e-shopu jich ročně prodají více než 500 kusů nakupujícím u nás i na Slovensku. Stejně tak zde pořídíte originální příslušenství, jako kvalitní české brusné pásy vyráběné pro e-shop v Kolíně.

Rádi se necháte inspirovat ostatními nakupujícími? Pak vězte, že nejprodávanější pásová bruska na kov je právě teď stolní pásová bruska na kov PÁSOVEC 100, což je jednorychlostní model s rychlostí pásu 19 m/s. Brusný pás má rozměry 100 x 1 220mm, kontaktní válec je potažen polyuretanem. Vyhoví vám při kontaktním i rovinném broušení. Potěší jak její příznivá pořizovací cena, tak velmi nízké provozní náklady.

E-shop nabízí i pásovou brusku holandského výrobce ALMI.

Najděte ideální profi magnetickou vrtačku

Potřeby při výrobě se mohou u jednotlivých firem lišit. Nko.cz nabízí profi magnetické vrtačky za skvělé ceny. Je jedničkou na našem i slovenském trhu a specialistou na jádrové vrtání kovu. V sortimentu je proto nejedna magnetická vrtačka od společností ALFRA ROTABEST z Německa nebo N.KO MACHINES z České republiky. Právě teď je v nabídce nejlevnější magnetická vrtačka u nás i v SR s názvem MINI-35, která je ideální pro všechny, kteří chtěli původně investovat do levné asijské magnetické vrtačky.

Více na nko.cz.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper