novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyProdej plexiskla, jeho řezání, ohýbání a jiné, zajistí AZ Plastik, spol. s r.o.

Prodej plexiskla, jeho řezání, ohýbání a jiné, zajistí AZ Plastik, spol. s r.o.

Patříte ke společnostem, které se neobejdou bez výrobků z plexiskla? Anebo potřebujete nahradit léta používaný skleněný výrobek za plexisklový tak, aby byl stejně funkční, ale odolnější? Doslova kouzlit s flexibilním materiálem zvaným plexisklo, umí naše renomovaná společnost AZ Plastik, spol. s r.o., která je na trhu již více než 20 let.

Objednejte si plexisklo na míru

Někdy potřebujeme zhotovit výrobek tak, aby přesně pasoval do zařízení či prostoru, pro něž je určen. Právě proto je u této společnosti možné koupit plexisklo na míru. Samozřejmostí je dokonalé strojové vybavení a používání nejlepších technologií, díky nimž lze z plexiskla vyrobit mnohé. I to jsou důvody, proč je tak hojně využíván v mnoha odvětvích. Setkávat se s ním můžeme v letectví, dopravě, ve stavebnictví či strojírenství, také v potravinářství, zdravotnictví, v reklamně a jinde.

Společnost AZ Plastik, spol. s r.o. se od počátku zaměřuje na zpracování a prodej plexiskla, polykarbonátu, polyesterových desek a dalších deskových materiálů.

Řezání plexiskla

Požadované mezi zákazníky je řezání plexiskla. Společnost zvládá bez potíží formátování materiálu „nahrubo“ i přesnější řezání. Má k dispozici několik formátovacích pil různých velikostí a lze tak řezat až do max. rozměru tabule 3 050 x 2 050 mm. Díky použití speciálních řezných kotoučů se zvláštním broušením ostří se nemusíte obávat zapečených nebo vyštípaných hran.

Kvůli dokonalé estetice je možné provést i leštění plexiskla, aby byly hrany naprosto vyhovující pro použití materiálu kdekoli.

Potřebujete plexisklo ohnout?

Není výjimkou, že firmy poptávají ohýbaní plexiskla. Pokud potřebujete tvarově ohnutý díl, lze vytvořit lokální ohyby nebo ohýbat plexisklo celoplošně.

Více informací najdete na az-plastik.cz.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper