novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyRenovace laku auta – oživení laku karoserie vozidla

Renovace laku auta – oživení laku karoserie vozidla

Renovace laku auta je souborem několika detailingových služeb, díky kterým bude lak opět bez chybičky. Exteriér vozidla bude vypadat skvěle, navíc tak chráníte investici vloženou do pořízení vozidla. Vybírat můžete z několika programů renovace.

Profesionální renovace

Renovace laku auta slouží k odstranění poškození a nečistot laku. To zajišťuje skvělý vzhled, v kombinaci s ochranným povlakem navíc i dlouhodobou ochranu laku. I v těch nejnáročnějších podmínkách zůstane lak čistý a bez škrábanců. Tato investice se vám rychle vrátí, ať už při běžném užívání auta, či v jeho vyšší zůstatkové hodnotě. Záleží pouze na vás, pro jaký program se rozhodnete. S tím nejlepším můžete získat až sedm let spolehlivé ochrany laku.

Čištění vozidla

Před samotnou renovací laku vždy přichází na řadu čištění auta. Prvním krokem je detailní ruční mytí pro odstranění nečistot a zbytků vosků. Následuje mechanická a chemická dekontaminace laku, čištění mezidveřních prostorů, podběhů, motorových prostorů, disků kol a také oken. Pak už přichází na řadu renovace laku. V základu získáte korekci drobných poškození, při volbě vyšších balíčku pak korekci středních poškození či absolutní korekci poškození s důrazem na optickou čistotu laku.

Aplikace ochrany laku

Jakmile je lak zbaven poškození, může dojít k aplikaci ochrany laku. Jde o grafenové a keramické povlaky, které poskytují dlouhodobou ochranu. Pokud toužíte po tom nejlepším, vyplatí se investice do povlaku Nano Graphene Coating V3. Nabízí konečné řešení leptání, špinění, problémů s vodoznaky a koroze. Ochrana vydrží po dobu sedmi let. Povlak je přitom perfektně lesklý a hladký, odolný proti oděru, chemicky odolný a redukuje skvrny.

Volba konkrétního balíčku renovace záleží pouze na vás dle toho, po jakých výsledcích toužíte. Využijte bezplatné prohlídky a kalkulace ceny.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper