novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyRevize elektro – profesionální kontroly elektroinstalací a rozvodů

Revize elektro – profesionální kontroly elektroinstalací a rozvodů

Každá elektroinstalace by měla projít revizí při jejím zavedení. Ovšem nutností jsou také periodické revize, které probíhají v určité lhůtě. Slouží k zajištění bezpečného chodu instalace a rozvodů.

Elektro revize

Jedním z typů revizí je výchozí elektro revize. U elektroinstalace či elektrorozvodů se provádí u nově zavedené instalace. Jde o nezbytnost, společně s přihláškou k odběrnému místu, pro připojení elektroměru. Mimo periodické revize jsou vyžadovány také mimořádné revize. Ty jsou prováděny po úpravách či opravách elektroinstalace. Jde o zjištění celkového stavu opravené elektroinstalace a s tím i zajištění bezpečnosti jejího provozu.

Revize elektro

Periodická revize elektro má základní lhůtu 5 let. Ovšem v závislosti na prostředí, kde se rozvody nachází, se tato doba může značně zkrátit. Například v prašném prostředí je lhůta pro pravidelné revize 3 roky, v mokrém prostředí pak 1 rok. Abyste si nemuseli dělat těžkou hlavu s hlídáním různých termínů, obraťte se na profesionály. Ti pro vás zajistí potřebné kontroly, ve vhodném termínu, který za vás pohlídají. Můžete se tak spolehnout, že elektroinstalace ve vašem objektu funguje správně a nehrozí nebezpečí.

Elektro revize Praha

Pražská Revizní je společností s bohatými zkušenostmi, která nabízí elektro revize Praha. Ovšem působí po celé České republice, můžete se tak na ně obrátit, ať už jste odkudkoliv. Nabízí různé revize, postarají se tak o vše potřebné ve vašem objektu. Pokud odhalí závadu během revize, je možné domluvit se na jejím odstranění. V případě větších závad vám doporučí vhodné řešení a případně pomohou najít firmu, která může závady odstranit. Nepodceňujte kontroly a případné závady, revize snižují nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Revize instalací, rozvodů, ovšem i dalších zařízení jsou velmi důležité. Zajišťují bezpečnost při práci a bezproblémový chod elektrozařízení.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper