novinky

Speciální kartáče dovedou vyčistit i upravit povrch tak, abyste byli plně spokojeni

Redakce doporučuje

S příchodem tepla vykonává mnoho z nás činnosti, u kterých je potřeba alespoň tu a tam použít kvalitní kartáč. Může se jednat o technické nebo speciální kartáče, jejichž šikovnost a efektivita nás mnohdy příjemně překvapí. Zvláště, pokud si vybereme kvalitní kartáče, jež vyrábí společnost Tekas s.r.o., která je na našem trhu již od roku 1991. Dříve se zaměřovala výhradně na technické a speciální kartáče, dnes už u ní nakoupíte i běžný kartáčový sortiment, kartáče na tenisové kruty nebo vám zrenovuje a opraví kartáče průmyslové.

Kartáče jen z kvalitních materiálů

Kvalita zboží a s ní spojena spokojenost zákazníků je pro společnost Tekas s.r.o. stěžejní. Proto vám zakázková výroba kartáčů přináší produkty jen z prověřených a kvalitních materiálů, které splňují i ty nejvyšší požadavky. Tělo kartáčů je tvořeno pevným bukovým dřevem, vodovzdornou překližkou nebo umělými hmotami – PP, PE, PAD nebo PVC.

Mezi PH vlákny najdete polyamid, polypropylen, polyvinylchlorid nebo polyester. Živočišná vlákna tvoří štětiny prasečí, koňské žíně, vlasy kozí a veverčí. Rostlinná vlákna zahrnují tampico – fíbr, basinu a kokosové vlákno. Další kategorií jsou pak směsi PH vláken + živočišných v různých poměrech.

Vybírejte z bohaté nabídky zboží

V nabídce společnosti Tekas najdete různé typy kartáčů, smetáků, košťat, jež lze využít téměř v jakémkoli průmyslu. Firma je schopna vyrobit požadované kartáče pro maloodběratele i velkoobchodníky. Zhotovit umí kartáče dle výkresové dokumentace i dodaného vzorku.

Kupříkladu kartáče můžete volit podlahové, dehtovací či na tenisové kurty, výroba košťat pak zahrnuje druhy silniční, chodníkové nebo pro údržbu chodníků, silnic a venkovního prostoru. Výroba smetáků nabízí také mnohé druhy, a to ruční, kobercové, technické, textilní a typy na hůl.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nedostatek světla v interiéru řeší střešní světlíky

Přirozené denní světlo je vždycky lepší než to umělé. Samozřejmě i z důvodu úspory za energie, ale především proto,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img