novinky

TVARPAL s.r.o. – polotovary a přesné výpalky z kovů

Redakce doporučuje

Jestliže hledáte služby výrobní společnosti, která se zaměřuje na přesné výpalky z plechů za využití technologie tepelného dělení materiálu, můžete se obrátit na společnost TVARPAL s.r.o. z Hradce Králové. Tato výrobní a obchodní společnost, která je na našem trhu již od roku 2001, vlastní a provozuje všechny metody tepelného dělení materiálů. Tvárové pálení neboli společnost TVARPAL s.r.o. můžete navštívit v Hradci Králové ve Vážní ulici.

Objednejte si zhotovení polotovarů a přesných výpalků

Za použití technologie tepelného dělení materiálů metodou kyslík-acetylén, plasma nebo laser vyrábí společnost polotovary a přesné tvárové výpalky mnoha klientům. Metodou kyslík – acetylén se zde běžně zhotovují výpalky až do tloušťky 200 mm. Na plazmovém pracovišti jsou vyráběny výpalky z nerezových plechů, hliníkových i barevných plechů a také z běžné konstrukční oceli. Kompletní nejmodernější laserové technologie dovoluje maximálně přesné dělení materiálu. Nejmodernější CNC stroj KOMPAKT Laser se stará o maximálně přesné, rychlé a účinné termické dělení materiálu. Fokusovaný paprsek vláknového laseru řeže nejen kovové, ale i nekovové materiály běžných formátů.

Přesvědčí vás i bohaté reference

Na webových stránkách tvarpal.cz najdete i reference, s jejichž pomocí se můžete přesvědčit o kvalitě výroby a rozsahu služeb, které pro své zákazníky nabízí. Subdodavatelsky se TVARPAL s.r.o. podílela např. na významných projektech, jako „Vrchní stanice lanovky na Sněžku“, „Vzducholoď Gulliver, DOX“, „Junker Holice“, „Rozhledna Milíř“, „Planetárium Hradec Králové“, „Bílá věž“, „Křitovatka Koruna“ a mnohé jiné.

Podívejte se na kompletní nabídku služeb, které nabízí TVARPAL s.r.o. a poptávejte tvárové autogenní pálení, výpalky z kovových materiálů mnoha druhů či mnoho dalších služeb. S kvalitou i přístupem budete zaručeně spokojeni.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nedostatek světla v interiéru řeší střešní světlíky

Přirozené denní světlo je vždycky lepší než to umělé. Samozřejmě i z důvodu úspory za energie, ale především proto,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img