novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyUNC nakladač: Praktický pomocník na různé stavby

UNC nakladač: Praktický pomocník na různé stavby

Smykem řízené nakladače jsou populárními stroji, a to zejména díky jejich širokému využití. Prvními spolehlivými stroji se staly UNC nakladače, ke kterým se po čase přidali smykové nakladače Locust.

UNC nakladače

Pod zkratkou UNC se skrývá název těchto praktických strojů, jde o univerzální nakladač čelní. Kromě samotného označení UNC se můžete setkat také s čísly. Například známý UNC 060 je nakladač s udávanou nosností 600 kilogramů. Mezi hlavní výhody patří skvělá manévrovatelnost nakladače a malé rozměry, které umožňují práce ve venkovním prostředí, ovšem klidně také uvnitř budov. Popularitu si zasloužily i díky rozmanitému příslušenství, které zajišťuje široké využití stroje – od hrnutí sypkých materiálů až po hloubení rýh a kanálů.

Locust nakladače

UNC nakladače jsou spolehlivými stroji, ovšem postupem času došlo k modernizaci smykových nakladačů. Začala tak výroba ještě lepších nakladačů s označením Locust. Tyto stroje nabídly moderní řešení kolmé pozice lopaty při zdvihání ramene. Rozvoj umožnil také zlepšení jízdních vlastností a komfort obsluhy. Díky tomu jde o velmi oblíbené smykové nakladače.

Kolové rypadlo

Na stavbách se kromě nakladačů můžeme setkat s řadou dalších strojů, mezi které patří například kolové rypadlo. Díky postavení na modulovém podvozku lze namontovat radlici a stabilizační podpěry tak, aby rypadlo plně vyhovělo vašim potřebám. Praktická funkce otoče pak dává stroji perfektní přesnost výkyvu, přičemž je snížena spotřeba paliva. Snadnou obsluhu umožňuje skvěle navržená přístrojová deska. Násadu výložníku můžete vybírat z několika délek.

Moderní technologie zajišťují vznik skvělých strojů, které najdou využití na různých stavbách. Špičkové stroje nabízí vysoký výkon, všestrannost a v neposlední řadě také spolehlivost.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper