novinky

V kamenictví najdete nejen kuchyňské pracovní desky, ale i další vybavení do interiéru i exteriéru

Redakce doporučuje

Kamenictví má drtivá většina z nás spojená s hroby na hřbitovech. V kamenictvích objednáváme náhrobní kameny a desky, ale také mnohé další vybavení, s nímž se na hřbitovech setkáváme. Pokud ale navštívíte kamenictví, ihned vás zaujme velká a pestrá nabídka, kterou jen tak někde neuvidíte. Co vše pro vás kameník vyrobí nebo zajistí?

Kuchyňská deska, kterou vám budou všichni závidět

Chcete-li nádhernou, kvalitní a trvanlivou kuchyňskou desku, s tou z kamenictví budete jistě spokojeni. Kuchyňské pracovní desky mohou mít mnoho podob i tvarů. Na Kamenia.cz vám vyrobí přesně na míru kuchyňskou i barovou desku a kuchyňský pult s výřezem na varnou desku a dřez. Ať už chcete mít pracovní desku v tmavé šedé barvě, v decentní světle šedé nebo třeba v béžové barvě, z mnoha kamenů, které máte na výběr, si jistě vyberete ten pravý.

Interiér souznící s kamenem

Také koupelnu můžete mít ozdobenou kamenem, přičemž kamenia.cz vám ji pomůže navrhnout, vyrobí jednotlivé součásti a zajistí i finální montáž u vás doma.

Máte-li doma schodiště, i to může být zhotoveno z přírodního či umělého kamene. Už víte, jaký design by mělo mít?

Kamenia.cz se zabývá i zakázkovou výrobou krbů a krbových dílců. Váš obklad krbu může být naprostý originál v barvě, kterou máte rádi.

Další možností jsou kamenné okenní parapety v klasických i netradičních rozměrech. Tady seženete obojí.

Netradiční kousky z kamene

Vedle výše zmíněných produktů z kamene můžete poptávat i dveře z Onixu, kamenné stoly, kašny, dlažby do zahrad, patníky či např. lampy.

Kamenictví PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. z Rudné u Prahy se postará o vaši spokojenost. Každá zakázka, ať už tradiční nebo netradiční, je pro ně novou výzvou. Na první pohled je znát, že zde pracují profesionálové, které jejich práce nesmírně baví a vkládají do ní kus srdce.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nedostatek světla v interiéru řeší střešní světlíky

Přirozené denní světlo je vždycky lepší než to umělé. Samozřejmě i z důvodu úspory za energie, ale především proto,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img